Dzień Dobry

Nazywam się Aleksandra Grabowska, jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, gdzie ukończyłam kierunek dietetyka ze specjalnością dietetyka kliniczna. Moja praca to połączenie pasji i chęć niesienia pomocy innym.

Stawiam na dietetykę opartą o dowody naukowe oraz najnowsze zalecenia rekomendowane przez oficjalne towarzystwa naukowe. Działam na zasadach EBM (evidence-based medicine) – medycyna oparta na dowodach naukowych. Możesz liczyć na aktualną i rzetelną wiedzę, którą wciąż pogłębiam poprzez uczestnictwo w branżowych konferencjach oraz szkoleniach.

Nauczę Cię jak prawidłowo się odżywiać i jednocześnie nie popaść w dietetyczną paranoję! Przygotowane przez mnie materiały są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. W pakiecie otrzymujesz wsparcie i dużą dawkę motywacji. Utrzymuję stały kontakt z podopiecznymi, więc zawsze możesz liczyć na moją pomoc.

Pracuję na profesjonalnym, certyfikowanym sprzęcie medycznym, który ułatwi nam współpracę oraz monitorowanie Twoich postępów.

Dietetyk Starachowice – Aleksandra Grabowska

centrum-dietetyki-starachowice