Współpraca dietetyczna ONLINE

W dzisiejszych czasach Internet to również świetne narzędzie pracy, dlatego w mojej ofercie proponuje również usługi dietetyczne online. Wybierz pakiet odpowiedni dla siebie i naucz się komponować zdrowe posiłki w smaczny i prosty sposób. Popraw swój stan zdrowia. Wypracuj zadowalającą sylwetkę. Dowiedz się jakie produkty wybierać i które są dla Ciebie najlepsze. Okiełznaj chorobę i schorzenia, prowadź styl życia wspierający Twoje zdrowie.

Skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza poniżej. Na Twój adres mailowy odeślę niezbędne informacje odnośnie współpracy.

Pakiet BASIC – 1 miesiąc

Pakiet obejmuje konsultacje wstępną, przygotowanie diety na 7 dni oraz 4 konsultacje kontrolne. Konsultacja wstępna polega na omówieniu celu współpracy dietetycznej i przeprowadzaniu/uzupełnieniu szczegółowego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego. Wywiad polega na zebraniu informacji dotyczących stanu zdrowia, stanu fizjologicznego, jednostek chorobowych, samopoczucia, preferencji żywieniowych, aktywności fizycznej itp. Odbywa się za pomocą komunikatora internetowego (Skype) lub mailowo, w zależności od preferencji. Według instrukcji – podopieczny uzupełnia kartę pomiarów z wskazanymi parametrami antropometrycznymi. Następnie omówiony zostaje dzienniczek żywieniowy wraz z wskazaniem ewentualnych błędów żywieniowych i możliwościami ich poprawy. Na podstawie uzyskanych informacji zostaje przygotowany plan żywieniowy na 7 dni. Dieta zawiera kompletne przepisy wraz z sposobem ich przygotowania. Skonstruowana jest w taki sposób, aby kolejność dni była dowolna, a poszczególne posiłki można wymieniać między sobą. Dieta wysyłana jest pod wskazany adres e-mail wraz z terminami konsultacji kontrolnych.

 • Konsultacja wstępna
 • Plan Żywieniowy na 7 dni do powtarzania
 • Lista zakupów
 • Konsultacje kontrole, co tydzień – 4 razy

Koszt: 200,00 zł.

STANDARD – 3 miesiące

Pakiet STANDARD to najlepsza opcja dla osób, które potrzebują stałego kontaktu podczas metamorfozy, poprawy stanu zdrowia oraz edukacji żywieniowej. W trakcie 3-miesięcznej współpracy dietetycznej, otrzymujesz dietę opracowaną na 7 dni wraz z zaleceniami dietetycznymi. Plan Żywieniowy dostosowany jest do Twoich potrzeb, uwzględnia preferencje żywieniowe (lubisz naleśniki? super, będą w diecie), poziom aktywności fizycznej (nie przepadasz za siłownią, ale kochasz taniec? w takim razie tańczymy!), rodzaj wykonywanej pracy oraz Twoje umiejętności kulinarne. Co tydzień odbywają się konsultacje kontrolne w preferowanej przez Ciebie formie. Wybierasz e-mail, skype lub kontakt telefoniczny. Po upływie 6 tygodni wprowadzona zostaje nowa dieta na 7 dni, aby nieco urozmaicić naszą pyszną i owocną współpracę.

Pakiet STANDARD zawiera:

 • Konsultacja wstępna
 • Plan Żywieniowy na 7 dni do powtarzania – 2 razy (nowy po upływie 6 tygodni)
 • Lista zakupów
 • Zalecana suplementacja
 • Konsultacje kontrolne, co tydzień – 12 razy

Koszt: 500,00 zł.

Napisz do mnie i zaczynamy współpracę!

  Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym będzie CENTRUM DIETETYKI ALEKSANDRA GRABOWSKA. Dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej kliknij w ten LINK