Cennik

I Konsultacja Dietetyczna

Nasze pierwsze spotkanie będzie polegało na zebraniu szczegółowego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, przeprowadzeniu dokładnych pomiarów antropometrycznych i analizy składu ciała. Przeanalizujemy dokładnie Twoje potrzeby oraz określimy cel, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Zaproponuje możliwe strategie działania i ruszymy do pracy! Na podstawie uzyskanych informacji, mogę przygotować indywidualne dobrany plan dietetyczny oraz zalecenia żywieniowe lub prowadzić regularne spotkania mające na celu edukacje żywieniowo-dietetyczną.

(czas trwania ok. 60-75 minut)

Cena: 60,00 zł.

Plan żywieniowy 7 dni

Dzięki informacjom uzyskanym na pierwszej konsultacji dietetycznej, przygotuje 7-dniowy plan żywieniowy z proponowanymi przeze mnie posiłkami wraz z przepisami i gramaturą. Plan żywieniowy jest dostosowany do Twoich potrzeb, uwzględnia preferencje żywieniowe, stan zdrowotny i fizjologiczny, występujące jednostki chorobowe, aktywność fizyczną, dostarcza odpowiednich ilości makro- i mikroskładników. Nie musisz martwić się o niedobory składników odżywczych!

Dieta jest powtarzana przez indywidualnie określoną ilość czasu.

Cena: 140,00 zł.

Plan żywieniowy 14 dni

Dzięki informacjom uzyskanym na pierwszej konsultacji dietetycznej, przygotuje 14-dniowy plan żywieniowy z proponowanymi przeze mnie posiłkami wraz z przepisami i gramaturą. Plan żywieniowy jest dostosowany do Twoich potrzeb, uwzględnia preferencje żywieniowe, stan zdrowotny i fizjologiczny, występujące jednostki chorobowe, aktywność fizyczną, dostarcza odpowiednich ilości makro- i mikroskładników. Nie musisz martwić się o niedobory składników odżywczych!

Dieta jest powtarzana przez indywidualnie określoną ilość czasu.

Cena: 240,00 zł.

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna polega na ocenie i monitorowaniu postępów. Na wizycie przeprowadzam pomiary antropometryczne oraz analizę składu ciała, porównując wcześniej uzyskane wyniki. Analizuję osiągnięte wyniki, a w razie potrzeby wprowadzam modyfikację żywieniowe i kolejne wskazówki dietetyczne. Regularne wizyty kontrolne wzmacniają Twoją motywację i chęć zmiany, a także pomagają w osiągnięciu wyznaczonego celu.

(czas trwania 30 minut)

Cena: 30,00 zł.

Porada Dietetyczna i zalecenia dietetyczne

Jednorazowe spotkanie, na którym oprócz przeprowadzenia dokładnych pomiarów antropometrycznych i analizy składu ciała, ocenie Twój dotychczasowy sposób żywienia, przeanalizuję dzienniczek żywieniowy, udzielę wskazówek dietetycznych i przygotuje zalecenia żywieniowe.

(czas trwania ok. 120 minut)

Cena: 150,00 zł.

Edukacja żywieniowa pacjenta

Spotkanie, na którym skupimy się na edukacji żywieniowo-dietetycznej. Tutaj nie przygotowuje dla Ciebie planu żywieniowego, a wyłącznie indywidualne zalecenia dietetyczne oraz wskazówki dietetyczne, które pomogą Ci w osiągnięciu celu. Jest to rodzaj współpracy, podczas której pokazuje Ci w jaki sposób wprowadzać trwałe, zdrowe nawyki żywieniowe. Podczas regularnych spotkań, oceniam Twój dzienniczek żywieniowy i razem pracujemy nad prawidłowym modelem żywienia. W ten sposób na zawsze wprowadzisz zmiany, które pozwolą na zachowanie pięknej sylwetki oraz zdrowia. Otrzymujesz ode mnie zadania i cele, które realizujesz i do których dążysz, a następnie oceniamy efekt i sposób ich wykonania.

(czas trwania ok. 60-75 minut)

Cena: 60,00 zł.

Zakupy z dietetykiem + nauka czytania etykiet

Nauczę Cię jak wybierać odpowiednie produkty spożywcze, które są zdrowe i dostarczają niezbędnych składników odżywczych. Dzięki umiejętności czytania etykiet wyeliminujesz nadmiar cukru, soli i zbędnych dodatków do żywności. Pokaże Ci, że dieta nie musi być droga, aby była pełnowartościowa i zdrowa.

(czas trwania ok. 180 minut)

Cena: 150,00 zł.

Analiza składu ciała

Jesteś osobą, która nie potrzebuje konsultacji dietetycznej, ale chciałbyś/chciałabyś wiedzieć o swoim organizmie nieco więcej?
Zapraszam na szybką analizę składu ciała, podczas której poznasz takie parametry jak: masa ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość tkanki mięśniowej, zawartość wody i inne, a jednocześnie możesz samodzielnie monitorować swoje postępy.
Ważne! Do przeprowadzenia badania analizy składu ciała trzeba spełnić kilka warunków, aby uzyskać jak najdokładniejszy wynik pomiaru, dlatego też:

1. Bądź na czczo lub miniumum 2/3 godziny po posiłku.
2. Przed analizą skorzystaj z toalety.
3. Przed analizą nie wykonuj żadnych ćwiczeń.
4. Badanie musi być przeprowadzone na gołych stopach.

Uwaga! Analizy składu ciała nie można wykonywać u osób, które posiadają rozrusznik serca lub mają wszczepione urządzenia elektryczne w organizmie.

(czas trwania ok. 15-20 minut)

Cena: 30,00 zł.

Konsultacja Mobilna

Nasze spotkanie, ale u Ciebie w domu. Jeżeli z jakichś powodów, nie możesz mnie odwiedzić, ja chętnie odwiedzę Ciebie. Konsultacja mobilna będzie dostosowana do Twoich potrzeb, skupimy się m.in na zebraniu szczegółowego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, przeprowadzeniu dokładnych pomiarów antropometrycznych i analizy składu ciała. Wspólnie wyznaczymy cel, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Zaproponuje możliwe strategie działania i ruszymy do pracy! Na podstawie uzyskanych informacji, mogę przygotować dla Ciebie indywidualne dobrany plan dietetyczny oraz zalecenia żywieniowe, a także prowadzić edukację żywieniową i wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe.
*Bezpłatny dojazd na terenie Starachowic.

Cena: 100,00 zł.

Warsztat/ Szkolenie/ Prelekcja

W moim zawodzie bardzo istotna jest edukacja. Sama staram się regularnie podnosić poziom swojej wiedzy, którą bardzo chętnie dziele się z innymi! Masz ciekawy pomysł lub temat, który chcesz, abym poruszyła? Jestem otwarta na propozycje. Przygotuje odpowiednie materiały edukacyjne i w przyjemny sposób przedstawię je uczestnikom!

Cena ustalana indywidualnie